Céges Oktatás

CÉGES OKTATÁS

Felnőttképzési szolgáltatásunk-  előzetes tudásszint mérés

• Általános nyelvi képzés

Nyelviskolánk vállalja a Lőrinci Nyelviskolában a magán és csoportos oktatást, melynek feltételeit megegyezés alapján, egyedi szerződésben rögzítjük. A  napokat és időpontokat Ön választhatja meg!

Kihelyezett nyelvoktatást a Lőrinci Nyelviskola nem vállal.

Iskolánkban biztosítjuk a tantermeket az oktatáshoz, nagy parkolóval, csendes, igényes, családias környezettel várjuk.

Csoportlétszám minimum 4 maximum 7 fő

Kezdő szinttől – középfokú szintig

1750 Ft / fő /óra

Középfok feletti szinttől – felsőfokig

2000 Ft / fő / óra

Szakmai és speciális nyelvi képzés

2500 Ft / fő / óra

Nagyobb létszám, több csoport, esetén a fenti árak igény szerint alakíthatók. Szintfelmérő alapján alakítjuk ki a csoportokat, hogy a Tanulók a velük egy szinten lévőkkel a leghatékonyabban sajátíthassák el a tananyagot.

A tanfolyam intenzitásától és óraszámától függően, igény szerint alakítjuk ki a kezdési időpontokat, úgy hogy az mindenkinek megfelelő legyen.
Kérje ajánlatunkat e-mailben vagy forduljon hozzánk bármely elérhetőségünkön keresztül! Várjuk jelentkezését!

Beiratkozáskor 4000 Ft regisztrációs költséget számítunk fel.