Nyári nebuló foglalkozások

Kis csoportos foglalkozások -  egyéni szervezésben is -  min. 3 fő esetén indulnak

NYELVI MARATON NEBULÓKNAK - angol és német nyelven

Nyelvi foglalkozások 7-11 éves gyerekeknek

Délelőttönként  3 órát a nyelvvel foglalkozunk, ahol nem a nyelvtan áll a középpontban.A gyerekek megtanulnak kifejezéseket, hogyan fejezhetik ki magukat egyszerűen. Fő célunk hogy nyelvi mondókákat és szavakat tanuljunk, játékos feladatokkal.

Az idő többi részében interaktív foglalkozásokat tartunk:

rajzolás, festés, origami, idegen nyelvű dalokés társas játékok, apró meglepetések

Nyelvtudás nem szükséges – írás és olvasás tudás kötelező

Nyelvi maraton foglalkozás minden nap 10:00 – 12:30 –ig.  Összesen 15 óra (5x3 '45)

Ár: 30,000 Ft + Regisztrációs díj( 3,500 Ft)

MINDENNAP angol/német NEBULÓKNAK

Nyelvi foglalkozások 12-16 éves korig

Ha szeretné, hogy gyermeke a NYÁRON is foglalkozzon  az  idegen nyelvvel (ne felejtsen), inkább alapozza meg BIZTOSABBRA TUDÁSÁT, akkor ez a tábor tökéletes elfoglaltság.Az  általános  iskola  alatt  elsajátítható  nyelvtanokat  gyakorlati  feladatok megoldására és kommunikációra használják.

Ami a nyelvtant érinti, az megfelel az iskolai kompetenciamérés szintjének (KER A2/ KER A1), ahol főként nem a nyelvtan ismeretét mérik, hanem a nyelv használatát.

Ezzel a tanfolyammal a gyerekek játékosan felfrissíthetik/megszilárdíthatják nyelvtudásukat. A         tanfolyamhoz     minimum     egy     éves     nyelvtanulás szükséges.

5x2 óra ('45)     összesen  10 óra

Ár: 20,000 Ft + Regisztrációs díj( 3,500 Ft)

AKTÍV  NEBULÓ TÁBOR - angol és német nyelven

Nyelvi foglalkozások 11 éves kortól 15 éves korig

20 órás I n t e n z í v tanfolyam nyárra gyerekeknek, interaktív, animációs, idegen nyelvű játékokkal

Az AKTÍV   tábor  célja  :     a gyerekek Szókincsfejlesztése

–    az  aktív  tábor  alatt  a  felsős  gyerekek  megtanulják  a  nyelv  praktikus használatát.

–       Az  általános  iskola  alatt  elsajátítható  nyelvtanokat  gyakorlati  feladatok megoldására és kommunikációra használják.

- Igény szerint a megtanult tananyag ismétlése

Ezzel a tanfolyammal a gyerekek játékosan megszilárdíthatják a nyelvtudásukat

5x4 óra (45')          összesen 20 óra
Ár: 39,000 Ft + Regisztrációs díj( 3,500 Ft)

FÉL- INTENZÍV Tini – Mini Tanfolyam

Nyelvi foglalkozások 7-11 éves gyerekeknek

Szókincsfejlesztő :     fél-intenzív tanfolyam Tiniknek:     heti 3 alkalommal 3  x  45 percben

A tini mini tanfolyamon a táboroktól ELTÉRŐEN:

-         a szókincsbővítés mellett,

-         szituációs gyakorlatokon keresztül átismételjük az alap nyelvtani szerkezeteket.

-         Életszerű       helyzetekben       mérhetik       fel tudásukat a tanulók, ahol az elsajátított anyagot kell alkalmazniuk.

-         Megtanulnak történetet mesélni vagy írni képek alapján.

-         Rövid kisfilmeket foglalnak össze,

-         hozzá tartozó játékos feladatokat oldanak meg.

-         Fejlesztjük a hallás-       és              beszédkészséget.

-         Csoportot Alsó és Felső tagozatos általános iskolás tanulóknak külön - külön indítunk

A         tanfolyamhoz     minimum     egy     éves     nyelvtanulás szükséges.

3 napos intenzív, minden nap 3 óra

3x3 óra (45')          összesen 9 óra

Ár: 18,000 Ft + Regisztrációs díj( 3,500 Ft)

Időpont:

Sulira hangoló augusztusban angol és német nyelvből

Ha fel szeretnéd frissíteni tudásodat az iskola kezdés előtt, nálunk a helyed!

Sulira hangoló foglalkozásaikon az eddig tanultakat átismételjük, hiányokat pótoljuk, gyakorlással és játékos feladatokkal. Emellett fejlesztjük a hallás- és beszédkészséget is.

A nyelvtanra picit több hangsúlyt fektetünk, de játékos feladatokkal próbáljuk megértetni azokat.

Célunk, hogy a gyerekek úgy üljenek vissza az iskolapadba, hogy biztosak legyenek tudásukban, sikerélményeik legyenek, és merjék használni az elsajátított tudásukat.

5 napos intenzív, minden nap 3 óra

5x3 óra (45')          összesen 15 óra
Ár: 26,250 Ft + Regisztrációs díj( 3,500 Ft)

Időpont:

Beiratkozáskor egyszeri 3,500 Ft-os regisztrációs díjat számítunk fel!