Majorszki Anita angol nyelvtanár

Majorszki Anita vagyok, a Lőrinci Nyelviskola angol tanára. Tanulmányaim az Eötvös Lóránd Tudományegyetem angol-kémia osztatlan tanári szakán végzem.

Örömömre szolgál, hogy néhány éve még tanulóként, ma viszont már a tábla előtt kedveltethetem meg ezt a fantasztikus nyelvet diákjaimmal. Az angol nyelv szépsége már gyerekkoromban lenyűgözött, olyannyira, hogy el is döntöttem: tanár szeretnék lenni. Maximális lelkesedéssel és odaadással tanítom diákjaimat.

A Lőrinci Nyelviskola a legjobb választás, legyen szó korrepetálásról, érettségi- vagy nyelvvizsga felkészítésről. Támogató környezetben, együttműködő csapat segíti a munkámat.
Óráimon igyekszem az interaktív, játékos feladatok alkalmazására, célom, hogy a tanulás jó hangulatú, és hatékony módszerek megvalósításával történjen.

Szívesen vállalok felkészítést és korrepetálást angol nyelvből.