Papp Dalma - angol tanár

Papp Dalma vagyok a Lőrinci Nyelviskola angol tanára.
Az angol nyelv tanulása már általános iskolás koromban is közel állt a szívemhez, ezért is folytattam később tanulmányaimat haladó angol tagozaton. A Budapesti Gazdasági Egyetemet kitüntetéssel végeztem. Egyetemi éveim során az üzleti angol világával is megismerkedtem.

Nagy hangsúlyt fektetek a személyre szabott oktatásra, ezért az órák felépítését a tanulók céljaihoz igazítom. A privát órák során interaktív, változatos gyakorlatokkal segítem elő a fejlődést.

A Lőrinci Nyelviskolában lehetőség nyílik barátságos környezetben, jó hangulatú órák keretében elsajátítani az angol nyelvet. Mindenkinek csak ajánlani tudom az iskolát!

Szívesen vállalok felkészítést és korrepetálást angol nyelvből, kortól és tudásszinttől függetlenül.