Péntek Olivia angol tanár

Péntek Olivia vagyok, a Lőrinci Nyelviskola angol tanára.

Egészen kicsi korban volt szerencsém megismerkedni az angol nyelvvel, akkor még  játékos formában. Az évek múlásával a tudásom egyre mélyült, az angol iránti szenvedélyem egyre nőtt. Az általános iskola után a Karinthy Frigyes Gimnázium kéttannyelvű tagozatán folytattam tanulmányaimat, ahol nemzetközi érettségit tettem, majd a Szent István Egyetemen szereztem  diplomát. Célom , hogy másoknak is segítsek megismerni és megszeretni ezt a fantasztikus nyelvet. Véleményem szerint egy nyelv elsajátításához elengedhetetlen az adott nyelv kultúrájának ismerete is. Az órákat a tanulók igényeinek megfelelően építem fel minél érdekesebb és változatosabb feladatokkal.

Szívesen vállalok felkészítést, korrepetálást, illetve szakfordítást angol nyelvből.